Zažijte nezapomenutelné léto v Rabbit táboře!

Rabbit Tábor

Unikátní Tábor v Přírodě

Králíčci, uši vzhůru! Máme pro vás pozvánku do světa plného dobrodružství a zábavy. Náš "Unikátní Tábor v Přírodě" není jen tak ledajaký tábor. Je to místo, kde se malí dobrodruzi promění v zkušené chovatele a ochránce roztomilých králíčků.

Během tábora se děti naučí vše o péči o tato úžasná zvířátka. Zjistí, co králíčci jedí, jak se o ně starat a jak s nimi správně zacházet. Naučí se poznávat různá plemena a dozví se spoustu zajímavostí o jejich životě. Samozřejmě nebudou chybět ani hry, soutěže a výlety do okolí.

Naše zkušené instruktorky a instruktoři se postarají o to, aby se děti na táboře cítily dobře a užily si spoustu zábavy. Tábor se koná v krásném prostředí uprostřed přírody, kde si děti užijí spoustu her a dobrodružství na čerstvém vzduchu.

Pobyt plný Králíčků

Letní sluníčko nám už pomalu klepe na dveře a s ním i touha po dobrodružství a zábavě. A co by mohlo být pro malé milovníky zvířátek lepší, než strávit pár dní v objetí huňatých kamarádů? Přesně to nabízí tábor "Zaječí pelíšek", který se letos poprvé otevírá v malebné krajině jižních Čech. Děti se tu seznámí s nejrůznějšími plemeny králíčků, naučí se o ně správně pečovat, krmit je a starat se o jejich králičí ubikace. Zjistí, že každý králíček má svou vlastní osobnost, a že i když se na první pohled můžou zdát jako stydliví tvorové, skrývá se v nich spousta energie a hravosti. Kromě péče o králíčky čeká na malé táborníky i bohatý program plný her, soutěží a výletů do okolní přírody. Naučí se poznávat bylinky, ze kterých si pak sami připraví králíčkům chutné pamlsky, a vyzkouší si i agility s králíčky, která prověří jejich mrštnost a obratnost. Tábor "Zaječí pelíšek" je ideálním místem, kde děti prožijí nezapomenutelné prázdniny plné zábavy, dobrodružství a nových poznatků ze světa těchto úžasných zvířátek.

Aktivity pro Děti

Na našem králičím táboře "Ušáci na prázdninách" se nudit rozhodně nebudete! Čeká vás spousta zábavy a dobrodružství s našimi chlupatými kamarády. Naučíme se o králičím chování, péči o ně a vyzkoušíme si i agility s králíky. Zahrajeme si hry na louce, zkusíme si postavit králičí bludiště a užijeme si táborák s opékáním špekáčků. Pro kreativní duše máme připravené výtvarné dílny, kde si vyrobíme originální králičí suvenýry. Večery budou patřit napínavým příběhům o králících a noční bojovce v lese. Na táboře "Ušáci na prázdninách" zažijete nezapomenutelné chvíle plné smíchu, zábavy a nových přátelství.

rabbit tábor

Výuka Péče o Zvířata

V našem králičím táboře "Ušáci na prázdninách" se děti nejen pobaví s našimi chlupatými kamarády, ale také se dozví spoustu užitečných informací o jejich životě a péči o ně. Během bloku "Výuka Péče o Zvířata" se malí chovatelé seznámí s králičí anatomií, naučí se poznávat jejich náladu podle řeči těla a osvojí si základy správného krmení. Dozví se, jak důležitá je pro králíky čerstvá voda, seno a zelenina, a proč je nutné se vyvarovat sladkostem a pečivu.

Společně si ukážeme, jak správně zvedat a nosit králíka, abychom mu neublížili, a jak s ním komunikovat. Děti se naučí čistit králičí kotec, vyměňovat podestýlku a pečovat o jejich srst. Zjistí také, jak důležitá je prevence a pravidelné návštěvy veterináře. Na závěr bloku si děti vyzkouší své znalosti v praxi a postarají se o naše králičí obyvatele pod dohledem zkušených chovatelů. Věříme, že díky tomuto programu si děti odnesou nejen krásné zážitky, ale i cenné znalosti, které jim pomohou stát se zodpovědnými chovateli.

Kreativní Dílny a Hry

Na našem králičím táboře "Ušáci na prázdninách" se nudit rozhodně nebudete! Čeká vás spousta kreativních dílen a her, kde si užijete spoustu zábavy a rozvinete svou fantazii.

Vyrobíme si originální králičí uši z filcu, které si pak budete moci hrdě nosit po celý tábor. Naučíme se uplést barevné vodítka pro naše plyšové kamarády a namalujeme si krásné obrázky s králičí tématikou.

Zahrajeme si také spoustu her, ve kterých si vyzkoušíte svou rychlost, postřeh a týmovou spolupráci. Čekají na vás hry v lese, na hřišti i v klubovně. Ať už máte raději hry akční nebo strategické, u nás si přijdete na své.

Kromě tvoření a her se můžete těšit i na další aktivity, jako je opékání špekáčků, stezka odvahy nebo táborák s kytarou. Na našem táboře si užijete prázdniny plné zábavy, smíchu a nových kamarádů!

Výlety do Okolí

Náš tábor "Králíkárna" se nachází v malebné krajině Vysočiny, která přímo vybízí k nezapomenutelným výletům. Během tábora se vydáme na několik dobrodružných výprav do blízkého i vzdálenějšího okolí. Navštívíme například tajemnou zříceninu hradu Lichnice, odkud se nám naskytne úchvatný výhled do kraje. Prozkoumáme také fascinující jeskyně Želivka, které nás okouzlí svou krápníkovou výzdobou. Milovníci zvířat si užijí návštěvu ZOO Jihlava, kde se seznámíme s exotickými i domácími druhy zvířat. Na své si přijdou i sportovně založení táborníci. Čeká nás turistika na nejvyšší horu Vysočiny Javořici, cyklovýlet podél řeky Sázavy a adrenalinový zážitek v lanovém centru. Večery pak budeme trávit u táboráku s kytarou a zpíváním.

rabbit tábor
Název tábora Téma Věková skupina Lokalita Cena
Dobrodávy s králíky Péče o králíky a příroda 8-12 let Beskydy 5 000 Kč
Králíček Hopík a jeho kamarádi Výtvarné a sportovní aktivity s motivem králíků 6-10 let Jižní Čechy 4 500 Kč

Ubytování v Chatkách

Na našem králičím táboře "Ušáček" si užijete spoustu zábavy a dobrodružství a zároveň si odpočinete v útulných chatkách. Ty jsou rozmístěny v klidné části tábora, obklopeny zelení a poskytují dostatek soukromí. Každá chatka je vybavena pohodlnými palandami s lůžkovinami, takže si nemusíte vozit vlastní spacáky. Prostor je dostatečný pro uložení vašich věcí a batůžků. Elektřina v chatkách je samozřejmostí, abyste si mohli večer před spaním třeba číst. Sociální zařízení, včetně sprch a toalet, se nachází v bezprostřední blízkosti chatek. Věříme, že se v našem táboře "Ušáček" budete cítit jako doma a ubytování v chatkách vám zpříjemní váš pobyt.

Zdravá a Chutná Strava

Na našem táboře "U Hopíka" si dáváme záležet, aby strava byla nejen chutná, ale i zdravá a dodávala dětem energii na všechny ty hry, tvoření a dobrodružství. Vycházíme z tradiční české kuchyně, ale nebojíme se ani moderních a svěžích receptů. Každý den se na stole objeví čerstvé ovoce a zelenina, poctivé polévky plné vitamínů a hlavní jídla, která zasytí i ty největší hladovce. Samozřejmostí jsou i svačinky, aby dětem nevyhládlo mezi jídly. Dbáme na pestrost a vyváženost jídelníčku a rádi se přizpůsobíme i případným dietním omezením. Věříme, že jídlo má být radost a že i na táboře si děti můžou pochutnat na zdravých a chutných pokrmech.

Cena a Termíny Pobytů

Otevřete brány do světa ušáků a užijte si léto plné zábavy, her a poznání v našem Králičím království!

Termíny a ceny:

  • 3. - 9. července: 6-8 let, 4 500 Kč
  • 10. - 16. července: 9-12 let, 5 000 Kč
  • 17. - 23. července: 9-12 let, 5 000 Kč
  • 24. - 30. července: 13-15 let, 5 500 Kč (speciální program s workshopy a exkurzemi)

V ceně každého turnusu je zahrnuto ubytování, strava, program, výlety a materiál.

rabbit tábor

Slevy:

  • 10% sleva na druhého a každého dalšího sourozence
  • 5% sleva pro věrné účastníky našich předešlých táborů

Místa se rychle plní, proto neváhejte a zaregistrujte své malé chovatele co nejdříve!

Kontakt a Rezervace

Pro více informací o našem úžasném Králičím táboře "Ušáček" a pro rezervaci místa pro vašeho malého dobrodruha nás neváhejte kontaktovat! Můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 123 456 789, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a poskytneme vám podrobnější informace o programu tábora, ubytování a dalších důležitých detailech. Pokud preferujete písemný kontakt, můžete nám zaslat e-mail na adresu info@kralici-tabor-ushacek.cz. Náš tým vám odpoví co nejdříve. Těšíme se na vaše zprávy a věříme, že se váš malý králíček u nás bude mít báječně!

Publikováno: 02. 07. 2024

Kategorie: cestování

Autor: PavelPetr

Tagy: rabbit tábor | název tábora