Anděl na talíři: KFC vám zpříjemní cestování Prahou

Kfc Anděl

KFC Anděl: Kde se najíst?

KFC Anděl je skvělou volbou pro všechny milovníky kuřet v srdci Smíchova. Nachází se přímo v obchodním centru Nový Smíchov a nabízí rychlé a chutné občerstvení po náročném dni. Ať už máte chuť na křupavé kuřecí stripsy, šťavnaté kuřecí křidélka nebo na klasický twister, v KFC Anděl si určitě vyberete. Restaurace je otevřená každý den od rána do večera, takže se sem můžete zastavit na snídani, oběd, večeři nebo jen tak na něco malého. KFC Anděl je ideálním místem pro rodiny s dětmi, partu přátel nebo pro rychlý oběd během pracovní pauzy. Vychutnat si tu můžete i oblíbené sendviče, saláty nebo dezerty. Pro ty, co spěchají, je k dispozici také možnost objednání jídla s sebou. KFC Anděl je zárukou skvělé chuti a rychlé obsluhy v příjemném prostředí.

Rychlé občerstvení na Smíchově

Na Smíchově, rušném centru Prahy 5, najdete nepřeberné možnosti rychlého občerstvení. Jednou z nejoblíbenějších voleb, obzvláště pro milovníky kuřecího masa, je KFC Anděl. Tato pobočka KFC se nachází přímo v srdci Anděla, v obchodním centru Nový Smíchov, a nabízí tak rychlé a chutné občerstvení pro všechny, kdo spěchají za nákupy, do práce nebo jen touží po křavém kuřeti.

KFC Anděl je otevřené sedm dní v týdnu, od rána do večera, a nabízí tak možnost vychutnat si své oblíbené kuřecí speciality prakticky kdykoliv během dne. V nabídce nechybí klasické kousky jako kuřecí stripsy, křidýlka nebo sendviče, ale i speciality jako saláty, wrapy a dezerty. Pro ty, kdo si chtějí pochutnat ve větší skupině, jsou k dispozici výhodná menu.

KFC na Andělu je skvělou volbou pro rychlý oběd, svačinu nebo večeři. Díky své poloze v obchodním centru Nový Smíchov je snadno dostupný jak autem, tak MHD.

KFC u Anděla: Adresa a otevírací doba

KFC na Andělu v Praze je skvělým místem, kde si můžete dát vaše oblíbené kuřecí pochoutky.

Restaurace se nachází přímo v srdci Smíchova na adrese Nádražní 35, Praha 5. Díky své poloze v těsné blízkosti stanice metra Anděl (linka B) a zastávky tramvají je restaurace snadno dostupná z celého města.

Otevírací doba KFC Anděl je každý den od 10:00 do 23:00.

Co nabízí KFC Anděl?

KFC Anděl je oblíbenou destinací pro milovníky kuřecího masa v srdci Smíchova. Restaurace se nachází v rušném obchodním centru Anděl a nabízí širokou škálu lahodných a dostupných pokrmů. V nabídce najdete klasické kousky kuřete, stripsy, wrapy, saláty a další speciality. Nechybí ani oblíbené přílohy jako hranolky, coleslaw a kukuřice. Pro ty, kteří spěchají, je k dispozici možnost rychlého občerstvení s sebou. KFC Anděl je ideálním místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na svačinu. Restaurace je otevřena denně a nabízí příjemné prostředí s moderním designem. Díky své poloze a široké nabídce si KFC Anděl získalo oblibu mezi místními i turisty.

KFC na Andělu? Smažené kuře, hranolky, coleslaw a další poklady americké kuchyně čekají na hladové duše spěchající rušnou Prahou. Ať už míříte z kanceláře, z nákupů nebo jen tak kolem procházíte, vůně jedenácti bylinek a koření vás nenechá na pochybách. Rychlá zastávka, uspokojení chuti a hurá zase dál, do víru velkoměsta.

Eliška Dvořáková

Snídaně v KFC Anděl

KFC na Andělu v Praze je oblíbeným místem pro rychlé a chutné jídlo. Restaurace se nachází v rušném centru města a nabízí širokou škálu kuřecích specialit, příloh a dezertů.

Ranní ptáčata si zde mohou pochutnat na snídani, která je k dispozici do 10:30. V nabídce najdete klasiky jako jsou sendviče s kuřecím masem, lívance s javorovým sirupem nebo ovocný jogurt s müsli. Pro ty, kteří si rádi dopřejí něco sladkého, je tu možnost objednat si palačinky s nutellou a banánem.

Kromě snídaně nabízí KFC Anděl i obědové menu a večeři. V nabídce nechybí ani vegetariánské možnosti. Pro ty, kteří spěchají, je tu možnost využít samoobslužných kiosků nebo si jídlo objednat online a vyzvednout si ho bez čekání.

KFC na Andělu je ideálním místem pro rychlou a chutnou snídani, oběd nebo večeři. Restaurace je otevřena denně od 7:00 do 23:00.

KFC Anděl: Polední menu a nabídka

KFC Anděl je oblíbeným místem pro rychlé a chutné jídlo v centru Prahy. Nachází se přímo v obchodním centru Anděl a nabízí širokou škálu kuřecích specialit, příloh a dezertů. Ať už toužíte po křupavém kuřeti, lahodných sendvičích Twister nebo osvěžujícím salátu, v KFC Anděl si určitě vyberete.

Restaurace je otevřena každý den od rána do večera a nabízí také polední menu za zvýhodněné ceny. To se obvykle skládá z hlavního chodu, přílohy a nápoje a mění se každý den. Můžete si tak pochutnat na různých variantách kuřecího masa, rybách nebo vegetariánských pokrmech.

Kromě klasického menu nabízí KFC Anděl také sezónní speciality a limitované edice, které vás zaručeně překvapí. Pro ty, kteří spěchají, je k dispozici možnost objednání jídla s sebou nebo doručení až domů. KFC Anděl je ideálním místem pro rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen tak na svačinu během nákupů.

Vegetariánské možnosti v KFC Anděl

KFC Anděl bohužel v současné době nenabízí širokou škálu vegetariánských možností. Na jejich menu najdete klasické přílohy jako hranolky, coleslaw a kukuřici, ale hlavní jídla jsou převážně masová.

Nicméně, situace se může změnit a KFC neustále pracuje na inovacích svého menu. Doporučujeme sledovat jejich webové stránky nebo sociální sítě, kde zveřejňují novinky a speciální nabídky.

Prozatím, pokud hledáte v okolí Anděla restaurace s bohatší vegetariánskou nabídkou, existuje mnoho dalších skvělých možností.

KFC Anděl: Rozvoz a objednávka online

KFC Anděl je skvělou volbou pro všechny milovníky křupavého kuřete v centru Prahy. Nachází se přímo v obchodním centru Anděl, takže je snadno dostupný jak autem, tak MHD. Nabízí všechny oblíbené produkty KFC, jako jsou křupavé stripsy, kuřecí kousky, sendviče a wrapy, a to v různých variantách a menu. Samozřejmostí jsou i přílohy jako hranolky, coleslaw nebo kukuřice a také dezerty a nápoje.

Pokud nemáte čas na návštěvu restaurace, KFC Anděl nabízí také možnost objednání online s doručením až k vám domů nebo do kanceláře. Stačí si vybrat z menu na webových stránkách KFC nebo v mobilní aplikaci, zadat adresu a zvolit způsob platby. Objednávku si můžete vyzvednout i osobně v restauraci, a to bez čekání ve frontě. KFC Anděl je otevřeno každý den od rána do večera. Ať už máte chuť na rychlý oběd, večeři s přáteli nebo jen svačinku, KFC Anděl je tu pro vás.

Bezbariérový přístup

KFC Anděl v centru Prahy dbá na komfort všech zákazníků. Bezbariérový vchod a široké uličky usnadňují pohyb osobám na vozíku. K dispozici je i bezbariérová toaleta. Náš tým vám v případě potřeby rád pomůže.

KFC Anděl: Parkování v okolí

KFC Anděl je skvělé místo, kde si můžete dát křupavé kuřecí kousky a další dobroty. Pokud se sem chystáte autem, možná vás bude zajímat, kde zaparkovat. V okolí restaurace KFC Anděl je několik možností parkování.

Nejjednodušší je zaparkovat přímo v obchodním centru Nový Smíchov, kde se KFC nachází. Parkoviště je placené, ale první 3 hodiny jsou zdarma, pokud nakoupíte v obchodním centru. Další možností je zaparkovat v ulici Nádražní, kde je několik placených parkovacích míst. Pokud hledáte bezplatné parkování, můžete zkusit zaparkovat v přilehlých ulicích, jako je například ulice Stroupežnického nebo ulice Elišky Peškové. Mějte ale na paměti, že parkovací místa jsou zde omezená a může být obtížné najít volné místo, obzvláště v době oběda nebo ve večerních hodinách.

Doporučujeme proto využít MHD, která vás doveze přímo k obchodnímu centru Nový Smíchov. Stanice metra Anděl (trasa B) se nachází jen pár kroků od KFC.

Doprava: Jak se dostat do KFC Anděl?

KFC Anděl se nachází v samém srdci Smíchova, takže je snadno dostupný hned několika způsoby. Pokud preferujete metro, vystupte na stanici Anděl, linka B. Z metra vás povedou přímé výstupy do obchodního centra Anděl, kde se restaurace nachází. Pokud jezdíte tramvají, zastaví vám přímo před vchodem do obchodního centra hned několik linek – 4, 7, 9, 10, 16 a 21. Pro ty, kteří se dopravují autem, je k dispozici parkoviště v obchodním centru. Nezapomeňte si ale ověřit aktuální ceny a otevírací dobu parkoviště. Ať už zvolíte jakoukoliv možnost dopravy, cesta do KFC Anděl je rychlá a bezproblémová.

KFC Anděl: Kontakt a sociální sítě

Pro všechny milovníky kuřecích specialit je tu KFC Anděl, které najdete na adrese Nádražní 117/25, Praha 5 – Smíchov. Ať už máte chuť na křupavé kuře, lahodné stripsy nebo třeba twister, v KFC Anděl si určitě vyberete. Restaurace je vám k dispozici každý den od 10:00 do 23:00.

Vlastnost Hodnota
Název restaurace KFC Anděl
Adresa (Zde doplňte adresu KFC Anděl)
Otevírací doba (Zde doplňte otevírací dobu KFC Anděl)

Chcete si objednat s sebou nebo se zeptat na otevírací dobu? Zavolejte na telefonní číslo +420 257 311 411. Sledujte KFC Anděl i na sociálních sítích a nenechte si ujít žádné speciální akce a novinky! Najdete je na Facebooku a Instagramu.

Recenze na KFC Anděl

KFC na Andělu je stálicí mezi fastfoody v této oblasti a nabízí klasický sortiment KFC jako je smažené kuře, hranolky, sendviče a wrapy. Prostor restaurace je poměrně velký a nabízí dostatek míst k sezení. Co se týče čistoty, tak se restaurace snaží udržovat pořádek, i když v exponovaných časech může být úklid mírně zanedbaný. Obsluha je většinou rychlá a efektivní, i když se občas může stát, že na vás zapomenou nebo dojde k chybě v objednávce.

Chuťově se KFC na Andělu nijak neliší od ostatních poboček. Kuře je křupavé a šťavnaté, hranolky jsou dostatečně osolené a dipy chutné. Ceny jsou průměrné pro fastfood tohoto typu.

Celkově lze říci, že KFC na Andělu je dobrou volbou pro rychlý oběd nebo večeři. Nenabízí nic výjimečného, ale zároveň nezklame. Pokud hledáte klasické KFC, tak zde nebudete zklamáni.

Tipy na další restaurace v okolí

Ať už jste milovníkem kuřecích specialit nebo jen hledáte rychlý a chutný oběd či večeři, okolí Anděla nabízí nepřeberné množství restaurací pro každý vkus. Pokud vám KFC na Andělu nestačilo a chcete prozkoumat další možnosti, zkuste například některou z restaurací v obchodním centru Nový Smíchov, které se nachází jen pár kroků odtud. Najdete zde širokou škálu kuchyní, od italské pizzy a těstovin, přes asijské speciality až po tradiční českou kuchyni.

Pro milovníky burgerů se nabízí několik možností v přilehlých ulicích. Vyzkoušet můžete například oblíbený burger bar s nabídkou šťavnatých burgerů z kvalitních surovin. Pokud dáváte přednost zdravější variantě, v okolí najdete i restaurace se zaměřením na saláty, vegetariánská a veganská jídla.

Ať už si vyberete jakoukoli restauraci, věříme, že si pochutnáte a užijete si příjemnou atmosféru. Dobrou chuť!

Publikováno: 28. 06. 2024

Kategorie: cestování

Autor: PavelPetr

Tagy: kfc anděl | informace o kfc na andělu